Penzion Český Krumlov Maate
Penzion Maate ubytování Český Krumlov Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 10 m/s
 

Penzion Maate / Český Krumlov

Penzion Maate se nachází v klidné vilové čtvrti 5 minut chůze od centra města Český Krumlov. V blízkosti Penzionu Maate se nabízí možnost návštěvy Lipenského jezera, hradu Rožmberk či Hlubokou nad Vltavou.

Ubytování
Penzion Maate v Českém Krumlově má k dispozici tři třílůžkové pokoje s možností přistýlky a jeden dvoulůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchou a WC. Každý pokoj má televizi se satelitem. Parkování zdarma před penzionem Maate.

Restaurace
Snídaně v pensionu Maate v České Krumlově jsou podávány formou švédského stolu ve společenské jídelně s výhledem na zámek. Na zahradě je možno posedět na terase s grilem.

Okolí
V okolí penzionu Maate v Českém Krumlově se nabízí množství kulturní či sportovní zábavy. Procházka centrem tohoto jihočeského města je krásným zážitkem. Gotické a renesanční domy, velká renesanční radnice na svažujícím se náměstí, na které navazují úzké a křivolaké uličky, důstojné kláštery a kostely se do současnosti zachovaly bez rušivých přestaveb a ve svém úhrnu představují skvost světového významu.  Největším lákadlem v okolí je hrad Rožmberk 25km, Hluboká nad Vltavou 30 km či Třeboň 40 km. Dále pak rafting, jízda na koních, výlety na kolech, pěší turistika, koupání, rybolov, divadlo, koncerty.
Penzion Český Krumlov Maate - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Český Krumlov Maate - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Český Krumlov Maate - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Český Krumlov Maate -  je k dispozici připojení na internetPenzion Český Krumlov Maate - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Český Krumlov Maate - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Český Krumlov Maate - na pokojích je telefonPenzion Český Krumlov Maate - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Český Krumlov

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com